Náramek Taranis a Black Eyed

Svítící šperky jsou horkou novinkou ve světě módy

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Jestliže chcete opravdu zazářit, tohle je to pravé. Unikátní ručně vyráběné svítící šperky jsou pro každého, kdo je rád středem pozornosti. 

Ve dne krásný šperk, ve tmě magická záře. V každém ze šperků je speciální světélkující fosforový korálek, který ve tmě svítí zeleně a nebo modře

Svítící náramky

Náramek Unisex svítící Safira je ručně vyrobený z minerálního kamene modrý živec. Modrý živec je kamenem štěstí, moudrosti a vědy.

Korálky z minerálu fialový praskaný matný dračí achát jsou kameny pravdy, které dodávají odvahu a sebedůvěru.  

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru draka v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle modře. 

Tento náramek sluší jak mužům, tak i ženám. 

Náramek dámský svítící Leila je ručně vyrobený ze skleněných práskaných fialkových korálků a minerálu lávy postříbřené. Tato kombinace dodává náramku originalitu a luxusní vzhled.  

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru jednorožce v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle zeleně.

Náramek Unisex svítící Taranis je ručně vyrobený ze skleněných červeno-černých korálků bíle žíhaných a oranžového ohnivého achátu. Mexický oranžový ohnivý achát je znám jako duchovní plamen absolutní dokonalosti.

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru malého draka v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle zeleně.

Náramek Unisex svítící Buffalo je ručně vyrobený z lávových kamenů a černého dračího achátu. Černý dračí achát vám dodá sebevědomí a odvahu. 

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru bůvolí hlavy v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle modře.

Tento náramek sluší jak mužům, tak i ženám.

Náramek Unisex svítící Hathor s lebkou je ručně vyrobený z lávových kamenů. Náramky z těchto kamenů vám dodají intenzivní energii a vitalitu do života.

Korálky bílého howlitu v provedení přírodního polodrahokamu nastolí harmonii a klid

Korálek minerálu šedý jaspis matný v provedení přírodní polodrahokam je ochranitelský kámen

Náramek je doplněný fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle modře

Tento náramek sluší jak mužům, tak i ženám. 

Náramek dámský svítící Serena Owl je ručně vyrobený z broušených skleněných korálků čirých,  černoduhových a minerálu dračí achát

Minerál dračí achát fialový praskaný vám dodá sebevědomí a odvahu, podle Feng Shui je považován za ochranný kámen, je kamenem síly a ochrany.

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru sovy v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle zeleně.

Náramek dámský svítící Pearl Rose je ručně vyrobený ze skleněných voskovaných perel fialových a žluto-béžových, ve velmi luxusním vzhledu

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru srdce v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle zeleně.

5/5 - (59 votes)

Štítky: , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *