Náramek pánský s lebkou Arawn a Morag

Jak vybrat a nosit pánský náramek?

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Toužíte po něčem neobvyklém a jedinečném? Ručně vyráběné pánské náramky jsou efektním módním doplňkem a podtrhnou celkový styl. Je to způsob, jak se odlišit od davu.

Náramky můžete stejně jako hodinky nosit každý den a i k jakémukoliv všednímu outfitu. Náramek se tak stává součástí vaší osobnosti. Něčím, co vám určitým způsobem dotvoří image

Vybírejte z decentních i extravagantních variant. 

Jak si náramek vybrat?

Náramky s více řadami, nebo několik druhů různých náramků vypadá lépe na silnějším mužském zápěstí. Na útlejší zápěstí jsou vhodnější náramky jednořadé, s drobnějšími korálky a minerály

Náramek Unisex svítící Hathor

Náramek Unisex svítící Hathor je ručně vyrobený z lávových kamenů. Náramek je doplněný fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle modřeMagický symbol lebky je považován za symbol pomíjivosti fyzického světa a budí respekt.

Náramek pánský s lebkou Ares je vyrobený z lávových kamenů. Lávové kameny jsou jedinečné korálky, vyvřelé ze žhavých hlubin země. Náramky z těchto kamenů vám dodají intenzivní energii a vitalitu do života. Ručně vyrobený náramek je doplněný oblíbenými korálky z chirurgické oceli.

Náramky můžete nosit stejně jako nejrůznější osobnosti i na formální příležitosti.  Pro formální příležitost volte decentní náramek v tmavé barvě

Náramek pánský s lebkami Hades

Náramek pánský s lebkami Hades ze skleněných broušených černých a zlatých korálků je efektním módním doplňkem, který dokáže podtrhnout celkový styl. 

Přírodní barvy minerálů se jednoduše kombinují a hodí se téměř k jakémukoliv oblečení

NÁRAMEK PÁNSKÝ HENRIK

Náramek pánský Henrik  je ručně vyrobený z minerálního kamene modrý živec. Modrý živec je syntetický polodrahokam. Je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Náramek je doplněný skleněnými korálky imitace hnědého mramoru, které dodávají náramku luxusní vzhled.

Náramek pánský William a Arawn

Jak zjistit svoji velikost náramku? 

K měření velikosti zápěstí použijte kousek šňůrky. Šňůrku si obtočte  těsně nad zápěstní kostí a k velikosti zápěstí připočtěte 2 cm. Náramky jsou navléknuté na pružném lanku, které se při navlékání přizpůsobí vašemu zápěstí.

Jak náramky nosit?

Nosíte-li rádi hodinky samostatně, náramek si dejte na druhou ruku. Velikost hodinek a náramku doporučujeme vizuálně vyvážit

Máte robustní hodinky? Navlékněte si na druhou ruku náramek s drobnějšími korálky.

Nosíte jemnější hodinky? Můžete si na druhou ruku navléknout víceřadý náramek, nebo zkombinovat 2 různé náramky, které se vzájemně barevně doplňují. 

Náramek pánský William a Arawn (2)

Náramek Shamballa pánský Jake dvouřadý je ručně vyrobený z tmavě modrých a fialových korálků Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu, které vás přenesou do mýtického království hluboko uvnitř Asie.

Náramek společně s hodinkami?

Jasně, že ano. Když se vám povede oba doplňky sladit dohromady, dočkáte se tichého uznání. Chcete-li nosit náramky na stejném zápěstí jako hodinky doporučujeme barvu náramku, která doplní barvu hodinek

Náramek pánský William je ručně vyrobený z minerálního kamene modrý živec. Modrý živec je syntetický polodrahokam. Je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. 

Robustnější hodinky můžete kombinovat se širšími náramky. Náramky si navlékněte blíže k vašemu zápěstí, pod hodinky. Dejte si pozor, aby náramek nepoškrábal vaše hodinky. 

Náramek pánský s lebkou Arawn a Morag

Náramek pánský s lebkou Arawn je ručně vyrobený černého praskaného howlitu se žilkováním.  Howlit je kamenná kotva, která stabilizuje emoce a pomáhá nositeli relaxovat a meditovat

Náramek pánský s lebkou Morag je ručně vyrobený z nejtmavšího minerálu modré tygří oko. Tento minerál posiluje sílu vůle a přináší prosperitu a štěstí. Je vhodným ochranným kamenem na cesty. Minerál jaspis šedý je ochranitelský kámen, který navozuje pocit spojení a pomáhá budovat vztahy.

Zařazení náramku do šatníku doporučujeme každému muži.

5/5 - (53 votes)

Štítky: , , , ,

2 komentáře

  • Jakub napsal:

    Dobrý den. Nebyli jste teď v říjnu u Rudolfina? Viděl jsem tam hodně podobné náramky. Nepřemýšlíte o panském náramku aby tam nebyla lebka nebo kotva? Co nějaké Maorské symboly? A jaký náramek byste doporučili k hodinkám, když mají kovový pásek?

    • Kristýna napsal:

      Dobrý den Jakube, u Rudolfína jsme nebyli. Ano, chystáme nové pánské náramky s jinými symboly a vzory. Více zatím prozrazovat nebudeme. Sledujte i nadále náš web a sociální sítě. 🙂 K hodinkám s kovovým páskem doporučujeme buď náramek pouze z přírodních materiálů, jako jsou např. lávové kameny, nebo náramek v kombinaci přírodní materiál a chirurgická ocel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *