Náramek pánský Henrik

Šperky inspirované podzimem

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Podzim je prostě král. Čas dozrávání a sklizní. Barevné listí chřoupe pod nohama. Milovníci svíček a zázvorových čajů s medem mají pré.

Propadněte kouzlu nepřehlédnutelných ručně vyráběných šperků v jedinečných limitovaných edicích inspirovaných podzimem.

Podzim  

Představujeme vám limitovanou edici náušnic a náramku Kreole Areta v nádherných zemitých barvách broušených korálků, které svým leskem připomínají drahé kameny.

Jemným sofistikovaným odstínům podzimních zelených barev dodává svěží vánek neobvyklá fialová a tajemná černomodrá barva. Celek skvěle doplňují broušené kapky v barvě duhy, které vytváří dojem luxusu.

Podzimní limitovaná edice náušnic a náramku Olivia v zeleno – oranžové barvě je ručně vyrobená z broušených korálků, připomínajících svým leskem drahé kameny.

Zelené barvě přírody přidává hloubku olivová a jasná oranžová barva rozzáří pochmurné podzimní dny. Ozdobný přívěsek na náramku zobrazuje strom, který je symbolem života.

Limitovaná podzimní edice náušnic a náramku Christie ze skleněných korálků vás přenese do času sklizně, duchovního dozrávání a přírodního blahobytu.

Tato edice symbolizuje přírodní krásu, barevnost a synchronizaci přírody. Edice Christie sluší všem ženám a přitáhne pozornost.

DÁREK PRO VÁS

Ke každé zakoupené limitované edici získáváte jako dárek kupon na 10% slevu na další limitovanou edici dle vašeho výběru.

Ranní mlhy i kapky deště vám rozzáří svítící náramky s minerálními kameny. Náramky jsou doplněné fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle modře.

Vyberte si z náramků, které sluší jak mužům, tak i ženám.

Náramek Unisex svítící Hathor je ručně vyrobený z lávových kamenů. Lávové kameny jsou jedinečné korálky, vyvřelé ze žhavých hlubin země. Náramky z těchto kamenů vám dodají intenzivní energii a vitalitu do života.

Korálky bílého howlitu v provedení přírodního polodrahokamu nastolí harmonii a klid. Korálek minerálu šedý jaspis matný v provedení přírodní polodrahokam je ochranitelský kámen.

Náramek je doplněný fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle modře. Magický symbol lebky je považován za symbol pomíjivosti fyzického světa a budí respekt.

Náramek Unisex svítící Buffalo je ručně vyrobený z lávových kamenů a černého dračího achátu

Lávové kameny jsou jedinečné korálky, vyvřelé ze žhavých hlubin země. Náramky z těchto kamenů vám dodají intenzivní energii a vitalitu do života. 

Černý dračí achát vám dodá sebevědomí a odvahu, podle Feng Shui je považován za ochranný kámen, je kamenem síly a ochrany. Náramek je doplněný fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle modře.

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru bůvolí hlavy v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle modře.

Náramek Unisex svítící Safira je ručně vyrobený z minerálního kamene modrý živec. Modrý živec je syntetický polodrahokam. Je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost.

Černý dračí achát vám dodá sebevědomí a odvahu, podle Feng Shui je považován za ochranný kámen, je kamenem síly a ochrany.

Korálky z minerálu fialový praskaný matný dračí achát v provedení přírodního barveného polodrahokamu jsou kameny pravdy, které dodávají odvahu a sebedůvěru.

Přívěsek difuzér ve stříbrné barvě tvaru draka v sobě ukrývá fosforový korálek bílé barvy. Korálek ve tmě svítí světle modře.

Příroda v podzimním čase překvapuje krásou barevných listů na stromech a keřích. Hnědá, žlutá a zlatá barva zkrátka imponuje. Orgii barev podzimních listů najdete v nové edici náramků.

Náramky pro muže

Náramek pánský Henrik ručně vyrobený z minerálního kamene modrý živec doplněný skleněnými korálky imitace hnědého mramoru, které dodávají náramku luxusní vzhled.

Náramek Jessica z minerálu modré tygří oči přináší prosperitu a štěstí.Minerál tygří oko je vhodným ochranným kamenem na cesty. Náramek je doplněný skleněnými korálky imitace hnědého mramoru a broušenými zlatými korálky, které dodávají náramku luxusní vzhled.

Náramek pánský s lebkami Hades ze skleněných broušených černých a zlatých korálků je efektním módním doplňkem, který dokáže podtrhnout celkový styl. Magický symbol lebky je považován za symbol pomíjivosti fyzického světa a budí respekt.

Užijte si paletu zářivých podzimních barev listnatých lesů, zahrad a parků, orámovaných ranní mlhou se šperky inspirovanými podzimem.

5/5 - (79 votes)

Štítky: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *