Náušnice Halowen a párty

Šperky nejen na karnevalový večírek či Halloween párty

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Chystáte se na párty, karnevalový večírek nebo hledáte originální šperky? Výrazné náušnice a náramky se stále drží na žebříčku těch nejoblíbenějších šperků.

Zde najdete několik inspirativních, ručně vyrobených kousků.

Chcete být nepřehlédnutelné, upoutat pozornost a doslova svítit? Vsaďte na náušnice Spider, náušnice s náramkem Kreole Vampire a svítící náušnice s náramkem Black Eyed.

Náušnice Spider jsou senzačním doplňkem nejen na karnevalový večírek nebo Halloween párty, i na každodenní nošení. Na stříbrných ocelových řetízcích jsou zavěšeny skleněné červeno-stříbrné slzy a mezi nimi se z vlákna spouští pavouk.

Pavouk na vlákně symbolizuje štěstí a snáší na zem radost z nebe a dobré zprávy.

Limitovaná edice náušnic a náramku Kreole Vampire, ručně vyrobená z minerálního kamene modrý živec s přívěskem ve tvaru netopýra.

Přívěsek ve tvaru netopýra je pro mnohé kultury znakem štěstí a dokonce ochranným božstvím. Přináší štěstí, bohatství, zdraví, blaženost, dlouhověkost. V Číně se „Fu“ – štěstí a netopýr se vyslovují stejně. „Hong“ – červený a obrovský se vyslovují stejně.

Limitovaná edice svítících náušnic a náramku Black Eyed je ručně vyrobená z černého praskaného howlitu se žilkováním. Na první pohled upoutá lebka z bílého howlitu.

Přívěsek ve tvaru netopýra je pro mnohé kultury znakem štěstí a dokonce ochranným božstvím. Edice je doplněna fosforovými korálky bílé barvy, které ve tmě svítí světle zeleně.

DÁREK PRO VÁS

Ke každé zakoupené limitované edici získáváte jako dárek kupon na 10% slevu na další limitovanou edici dle vašeho výběru.

Šperky s ozdobným střapcem jsou ideální pro každého, kdo má rád originalitu. Vypadají luxusně a dokážou podtrhnout vaši osobnost.

Kdo by neznal svátek zemřelých v Mexiku, který je velkou celospolečenskou událostí s podtextem veselé oslavy života. Ženy si zdobí hlavu květinami, které svou barvou zahánějí zlé duchy a obličeje pokrývají symboly lebky.

Náušnice Dia de los Muertos inspirované tímto svátkem jsou fascinující a nepřehlédnutelné. Jsou ozdobené šedým resinovým korálkem ve tvaru květu.

Tato magická dáma zároveň ležérně pohupuje zlatýma rukama, ve kterých drží broušený černý duhový korálek. Při každém pohybu hlavou roztančíte černou sukni, zavěšenou na lebce z červeného howlitu.

Halloween se i u nás stává čím dál tím více oblíbeným. Kdo by odolal atmosféře plné dýní, duchů a strašidel.  Dýně se vydlabává proto, aby odháněla zlé duchy.

Nechte se inspirovat šperky pro tu nejlepší Halloween párty.

Náušnice Pumpkin jsou senzačním doplňkem nejen na karnevalový večírek, nebo Halloween párty, i na každodenní nošení. Náušnice jsou ručně vyrobené ze zářivě oranžových korálků dýní, zavěšených na zlatých řetízcích.

Otázka nezní jestli, ale které. Tak si pospěšte, ať vám je někdo nevyfoukne.

5/5 - (38 votes)

Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *