Vánoční šperky

Dokonalá u štědrovečerní večeře, na večírku i párty

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Vánoční dekorace připraveny, stromek ozdoben, večeře nachystána. Celá rodina se schází u společné večeře. 

Štědrovečerní večeře je slavnostní událost, kdy každému záleží na tom, aby vypadal hezky. Tatínek si obléká oblek, maminka koktejlky a děti to nejlepší. Nejdůležitější však je, že strávíte Štědrý večer s těmi, které máte rádi.

Limitovaná edice náušnic s vánoční a silvestrovskou tématikou podpoří jedinečnou sváteční atmosféru a pomůže vám udělat dojem na vaši rodinu nebo přátele. 

Vyberte si z nádherných vánočních šperků a párty šperků a budete dokonalá. 

Anděl je symbol nevinnosti, ochránce a strážce. Andělé doprovázejí předvánoční i vánoční čas. Sluší ke každému oblečení a hodí se k různým příležitostem. 

Náušnice Purple Angel Fialové jsou magické. 

Fialová barva je osobitá a náročná. Značí zastřené vzrušení, skryté tajemství vyvolávající znepokojení, zdrženlivou střízlivost, pokoru a skromnost. Andělská křídla v antickém stylu symbolizují nevinnost a ochranu. 

Tělíčko z broušených tmavě fialových korálků dodává náušnicím luxusní vzhled.

Perlové náušnice mají svou jedinečnou krásu a originalitu. Náušnice z perel jsou vhodné k jakékoli příležitosti. 

Perlové andělské náušnice White big heart a náušnice Cream Pearl Angel s bílými a béžovými perlami jsou symbolem lehkosti,  čistoty a aktivity. 

Bílá je barvou pravdy, symbolem čistoty a nevinnosti. Béžová barva je symbolem světa a bezpečí.  Lze ji kombinovat se všemi ostatními barvami. 

Luxusní andělská křídla se srdcem u náušnic White big heart jsou kombinovaná s červenou barvou, která je výrazem životní síly a aktivity. 

Jedním ze symbolů vánoc je naděje. 

Náušnice Hope s červenými korálky Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu vás přenesou do mýtického království hluboko uvnitř Asie. 

Červená je výrazem životní síly, aktivity. Je to barva vzrušující, energická, prudká až náruživá. Stala se symbolem lásky, vášně a barvou plodnosti. 

Zelená byla vždy symbolem života, znovuzrození, svěžesti a mládí, přírody, jara a naděje. 

Lehká jako peříčko je sněhová vločka. Mohou být dvě sněhové vločky stejné? Zní prastará otázka. Odpovědi na ni hledá moderní fyzika. 

Sněhové vločky nás fascinují. 

Náušnice Crystal Gold Snowflake se sněhovou vločkou ve starostříbrné barvě, kombinované se zlatou barvou symbolizují zářící štěstí. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. 

Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Kdo by neznal cukrovou tyčku, která zdobí dárky, jídelní stůl, adventní kalendář, či vánoční stromeček. 

Náušnice Purple Candy stick z perel a náušnice Red Candy stick z ručně broušených korálků leštěných ohněm s vysokým leskem jsou hravé a sladké. 

Náušnicová cukrátka jsou luxusní, upoutají pozornost a štědrovečerní večeře s těmi, které máte rádi, bude dokonalá.

K zimnímu období neodmyslitelně patří i sněhuláci. Rodiče je často staví pro potěšení svých dětí. Sněhulák je obraz přátelského symbolu, přesně tak si představujeme tradiční symbol zimních radovánek.

Elegantní perlové náušnice big white Snowman zaujmou, potěší a podpoří jedinečnou sváteční vánoční atmosféru. Přenesou vás zpátky do vašeho dětství, kdy byla krajina pokryta bílou peřinou a před každým domem stál sněhulák, symbol zimy. 

Už se nemůžete dočkat veselé a bujaré oslavy odpočítávání posledních minut končícího roku a vítání Nového roku? Zvolte šperky, díky kterým zazáříte. Přivítejte Nový rok velkolepě a hlavně s těmi, které máte rádi.

Náušnice párty Martini dodají exkluzivní vzhled a nádech luxusu nejen silvestrovské párty, zazáříte i na vánočnímu večírku. Sklenka se zlatou stopkou, červeným kalíškem, zdobená zelenou olivou upoutá zraky přítomných a perfektně vystihuje sváteční atmosféru.  

Limitovaná edice náramku a náušnic Shamballa Golden Red vypadá skvěle a hodí se ke každému oblečení. Kombinace korálků Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu a pozlacených lávových kamenů je luxusní.

Červená je výrazem životní síly, aktivity. Je to barva vzrušující, energická, prudká až náruživá. Stala se symbolem lásky, vášně a barvou plodnosti. 

Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.

Chcete darovat šperk, který vykouzlí úsměv na tváři, ale nejste si jisti jaký je ten nejlepší? 

S naším dárkovým poukazem můžete nechat na obdarovaném, ať si vybere, co je jeho srdci nejbližší. A my uděláme vše pro to, aby u nás v nabídce našel vždy spoustu krásných šperků ♥

Dárkový poukaz

 

5/5 - (29 votes)

Štítky: , , , , , , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *