Náramky párové Romeo a Juliet

Náramky pro páry jsou stylové

ŘEKNI O TOM PŘÁTELŮM

Určitě je ve vašem životě někdo důležitý. Potěšit toho druhého nebylo nikdy jednodušší. Párové náramky jsou originální možností romantického a stylového daru. 

Náramky párové Bonnie a Clyde jsou ručně vyrobené z lávových kamenů a minerálního kamene modrý živec. Lávové kameny jsou jedinečné korálky, vyvřelé ze žhavých hlubin země. 

Náramky párové Bonnie a Clyde

Náramky z těchto kamenů vám dodají intenzivní energii a vitalitu do života

Náramky párové Bonnie a Clyde

Modrý živec je syntetický polodrahokam. Je kamenem štěstí, moudrosti a vědy. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost.

Náramky párové Bonnie a Clyde

Náramky jsou doplněné oblíbenými korálky z chirurgické oceli

Náramky párové Bonnie a Clyde

Dámský náramek Juliet a pánský náramek Romeo jsou ručně vyrobené z černého dračího achátu v kombinaci s korálky Shamballa ve Swarovski stylu.

Náramky párové Romeo a Juliet

Dámský náramek Juliet z černého dračího achátu v kombinaci s korálky Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu v červené barvěČerný dračí achát vám dodá sebevědomí a odvahu, podle Feng Shui je považován za ochranný kámen, je kamenem síly. 

Náramky párové Romeo a Juliet

Červené korálky Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu jsou výrazem životní síly, aktivity. Je to barva vzrušující, energická, prudká až náruživá. Stala se symbolem lásky, vášně a barvou plodnosti. 

Náramek je doplněný skleněnými korálky v červeno-černé barvě s bílým žíháním, které dodávají náramku luxusní vzhled.

Náramky párové Romeo a Juliet

Pánský náramek Romeo je ručně vyrobený z černého dračího achátu v kombinaci s korálky Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu v modré barvě

Modré korálky Shamballa se třpytivými krystaly ve Swarovski stylu vytváří silný osobní status. Modrá barva v Shamballe posiluje kreativitu a schopnost komunikovat. Rozvíjí poznání a životní moudrost.

Náramky párové Romeo a Juliet

Náramek je doplněný skleněnými korálky v modrošedé barvě, které dodávají náramku luxusní vzhled.

Dámský náramek Kleopatra je ručně vyrobený z bílého howlitu, pánský náramek Caesarmatného černého achátu, v kombinaci s tmavě fialovými korálky.

Párové náramky Caesar a Kleopatra

Korálky bílého howlitu v provedení přírodního polodrahokamu nastolí harmonii a klid. Náramek je doplněný oblíbeným korálkem z chirurgické oceli

Pánský náramek Caesar je ručně vyrobený z matného černého achátuČerný achát je velice oblíbený, podporuje stabilitu a sebevědomí. Má ochranné vlastnosti a dává pocit bezpečí a klidu. Náramek je doplněný oblíbeným korálkem z chirurgické oceli

Párové náramky Caesar a Kleopatra

Ukažte, že k sobě patříte, klape vám to a máte opravdu vytříbený vkus.

5/5 - (33 votes)

Štítky: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *